menu close menu

MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Long – Time – Liner uznana niemiecka marka oferująca produkty najwyższej jakości do makijażu permanentnego. Od początku swojego istnienia firma stara się dostosować swoją ofertę do najwyższych standardów i norm. Dzięki takiemu podejściu w chwili obecnej uznawana jest za numer 1 na świecie wśród metod makijażu permanentnego, a kobiety, które decydują się na skorzystanie z jej oferty, cieszą się naturalnym pięknem na co dzień.

 

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd. Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest niezwykle subtelny i wygląda bardzo naturalnie.

Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz mocny i wyraźny makijaż, możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka, która będzie zdobić Twoje spojrzenie na stałe.

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe.

 

Makijaż permanentny brwi

Doskonała linia brwi to rzadkość. Makijaż permanentny pozwoli Ci uzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym, podkreślającym Twoje oczy i urodę. Makijaż permanentny brwi możesz wykonać dwiema metodami: włoskową i cieniowania.

Metoda cieniowania polega na wykonaniu takiego rysunku brwi, który sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Efekt cieniowania sprawia, ze brwi mają naturalny wygląd. Makijaż permanentny naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.

Metoda włoskowa polega na wprowadzeniu do skóry pigmentu liniowo, tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący naturalne włoski. Metoda włoskowa pomaga uzupełnić braki w łuku brwiowym i zagęścić rzadkie włoski.

 

Makijaż permanentny ust

Marzysz o zmysłowych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn a u kobiet będą budzić zazdrość? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili. Dzięki makijażowi permanentnemu ust możesz cieszyć się wolnością i pięknem poprzez wyrównanie asymetrii ust, delikatne powiększenie bądź pomniejszenie ust i podkreślenie ich linii.

 

Jeśli zdecydowałaś się na makijaż permanentny, skontaktuj się z naszą linergistką. Dowiesz się o przeciwwskazaniach do zabiegu, poznasz jego etapy, dowiesz się jak pielęgnować skórę po zabiegu.

Wszelkie pytania odnośnie makijażu permanentnego proszę kierować pod numer telefonu: 888 349 534

CENNIK

Nasz Facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook'u i polubienia naszego profilu.

Nowości

Zobacz co nowego pojawiło się w ofercie salonu.

Napisz do Nas

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub w przypadku jakichkolwiek pytań.

Facebook