menu close menu

NOWOŚCI

KARBOKSYTERAPIA CARBOregen!!!

Specjalistyczne urządzenie do karboksyterapii, przeznaczone do zabiegów zmniejszających lub likwidujących defekty skóry twarzy, szyi, dekoltu, włosów oraz całego ciała.

Zobacz więcej

FROST PEEL – TCA 40%

To przełomowy peeling kosmetologiczny o dermatologicznej skuteczności. Odmładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i spłyca zmarszczki. Sprawdzi się w walce z przebarwieniami, nierównym kolorytem i innymi powakacyjnymi problemami skóry.

Zobacz więcej

NOWOŚĆ! Mezoterapia mikroigłowa – Face Roller System

Face Roller System przeznaczony jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych mających na celu przyspieszenie procesów naprawczych tkanek, prowadzących do odmłodzenia skóry, walki ze zmarszczkami i bliznami. Bardzo dobrze sprawdza się przy wyrównywaniu kolorytu i niwelowaniu przebarwień oraz re-modelingu twarzy.

Zobacz więcej

Body Roller System

Nowy zabieg marki Clarena, dzięki zastosowaniu Body Roller System i Body Cocktail, zmniejsza rozstępy, a dodatkowo redukuje cellulit, poprawia jędrność pośladków, ud, brzucha i ramion. Swoją skuteczność zawdzięcza unikatowym składnikom aktywnym dosłownie ,,wrolowanym” w głąb skóry.

Zobacz więcej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Long – Time – Liner to komfort i wygoda na którą zasługujesz. Bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów możliwe jest podkreślenie naturalnych rysów Twojej twarzy, lub skorygowanie drobnych niedoskonałości. Dzięki nowoczesnym technikom, zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny.
Makijaż permanentny to alternatywa dla tradycyjnego makijażu i udogodnienie dla kobiet, które nie lubią się malować. Jest idealną propozycją dla dojrzałych kobiet, które chcą zniwelować niedoskonałości związane z upływem czasu. Będzie praktycznym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ponieważ w każdej chwili gwarantuje idealny wygląd…

Zobacz więcej

Kombinezon – sauna na podczerwień

To profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni (infrared, infrarouge), dzięki którym marzenie o idealnej i szczupłej figurze udaje się zrealizować w prawie każdym przypadku w naturalny sposób. Dzięki działaniu kombinezonu, przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu.
Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu, który poprzez układ krwionośny jest transportowany do wątroby. Jest to punktem wyjściowym umożliwiającym zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu…

Zobacz więcej

Ujędrniająco – antycellulitowy masaż próżniowy całego ciała

To doskonała metoda walki z cellulitem i zbędnymi centymetrami. Terapia próżniowa jest niechirurgiczną alternatywą pomagającą rzeźbić ciało, która pozwala pozbyć się niechcianych kilogramów, a także uporczywej „pomarańczowej skórki”. Główną ideą działania urządzenia jest pobudzenie mechanizmów skóry, w celu oczyszczenia organizmu oraz pozbycia się złogów tłuszczu…

Zobacz więcej

Wyszczuplanie i modelowanie ciała poprzez stymulacje prądem elektrycznym

Elektrostymulacja to rewelacyjny zabieg, który powoduje poprawę wyglądu sylwetki, rzeźbi mięśnie, rozbija cellulit, spala tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu uzyskiwany jest skurcz mięśnia. Zabieg elektrostymulacji porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni, jednak rewelacyjne efekty daje zwłaszcza w połączeniu z aktywnością fizyczną objawiającą się systematycznymi ćwiczeniami, np. pływaniem czy bieganiem. Zabiegi z użyciem elektrostymulacji spotęgują działanie ćwiczeń fizycznych…

Zobacz więcej

Nasz Facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook'u i polubienia naszego profilu.

Nowości

Zobacz co nowego pojawiło się w ofercie salonu.

Napisz do Nas

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub w przypadku jakichkolwiek pytań.

Facebook