menu close menu

O salonie

Salon „Piękna i Bestia” to miejsce, stworzone z myślą o wszystkich. Do tej pory wizyty w salonie kosmetycznym były głównie kobiecą domeną, jednak nikogo nie dziwi już obecność panów w salonach urody. Coraz częściej zwracają oni uwagę na kwestię swojego wyglądu. W położonym nieopodal centrum Białegostoku salonie każdy, bez względu na płeć, może poczuć się wyjątkowo i zadbać o swoje zdrowie i urodę poprzez indywidualnie dobierane, w zależności od potrzeb klienta zabiegi, wykonywane przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków i specjalistycznych urządzeń.

Poza pielęgnacją urody „Piękna i Bestia” to także idealne miejsce do ukojenia ciała i duszy. Gwarantuje chwile relaksu podczas zabiegów z włączeniem masaży relaksacyjnych, które wykonywane przy dźwiękach subtelnej muzyki przywołają stan całkowitego odprężenia, pozwolą na wyciszenie, pozbycie się stresu i negatywnych emocji.

Naszą ambicją i głównym celem jest dostarczenie klientowi pełnej satysfakcji z wykonanej usługi, jak również zapewnienie miłej atmosfery i poczucia komfortu podczas każdej wizyty.

Nasz Facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook'u i polubienia naszego profilu.

Nowości

Zobacz co nowego pojawiło się w ofercie salonu.

Napisz do Nas

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub w przypadku jakichkolwiek pytań.

Facebook