menu close menu

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zabieg wyszczuplający i nawilżający z zielonym jabłkiem i Bio H.C.A

Wspaniały zabieg wyszczuplający a zarazem nawilżający o przyjemnym, delikatnym zapachu. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających i ćwiczeń modelujących sylwetkę. Poza działaniem na ciało, ma także wpływ na stan ducha. Głęboko relaksuje i odpręża ciało po ciężkim dniu. Zabieg wyszczuplający polega na modelowaniu sylwetki przyczyniając się tym samym do wysmuklenia talii, redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejszenia cellulitu. Poprawia krążenie oraz skutkuje dotlenieniem komórek i uzupełnieniem minerałów. Skóra po zabiegu jest wzmocniona, bardziej elastyczna i sprężysta.

Wskazania do zabiegu:

 • Nadmierna tkanka tłuszczowa,
 • Wszystkie formy cellulitu,
 • Skóra zanieczyszczona i niedotleniona,
 • Skóra wymagająca zastrzyku substancji odżywczych, zmęczona,
 • Złe samopoczucie związane ze zmęczeniem i stresem.

Etapy zabiegu:

 • Peeling całego ciała z zielonym jabłkiem i BIO H.C.A
 • Aplikacja koncentratu do ciała z zielonym jabłkiem i BIO H.C.A.
 • Nałożenie na ciało maski z zielonym jabłkiem i BIO H.C.A
 • 30 – minutowa sesja w kombinezonie – saunie na podczerwień
 • Wykończenie zabiegu aplikacją balsamu na całe ciało

Czas trwania: 90 min
Cena 140 zł

 

Relaksująco – wyszczuplający zabieg na bazie czekolady z L – karnityną

Czekolada jest prawdziwym sprzymierzeńcem urody. Jej zapach i właściwości pielęgnacyjne są wykorzystywane w zabiegach kosmetycznych i estetycznych na całym świecie. Najbardziej ekskluzywne terapie aromatyczne wykorzystują między innymi właśnie czekoladę.

Czekoladowy zabieg wyszczuplający otuli całe ciało zmysłowym zapachem czekolady. Pozwoli to na głęboki relaks, przyniesie wyciszenie dla umysłu i odprężenie dla organizmu. Ponadto zabieg wykorzystuje również wyszczuplające działanie czekolady. Po tym zabiegu skóra jest intensywnie wygładzona i ujędrniona, staje się bardziej elastyczna. Czekoladowy zabieg wyszczuplający redukuje cellulit oraz głęboko odżywia skórę, neutralizuje też wpływ wolnych rodników na skórę. Dodatkowo powoduje uczucie przyjemnego pobudzenia i pozytywną energię, która mobilizuje do działania. Podaruj swojej skórze luksus o czekoladowym aromacie. Czekolada w pełni zasługuje na miano kosmetycznego smakołyku.

Wskazania do zabiegu:

 • Nadmierna tkanka tłuszczowa,
 • Wszystkie formy cellulitu,
 • Osłabienie skóry podczas diet odchudzających i po przebytej ciąży,
 • Skóra wymagająca zastrzyku substancji odżywczych, zmęczona

Etapy zabiegu:

 • Czekoladowy peeling całego ciała z L – karnityną
 • Aplikacja koncentratu do ciała z czekoladą i L – karnityną
 • Nałożenie na ciało czekoladowej maski z czekoladą
 • 30 – minutowa sesja w kombinezonie – saunie na podczerwień
 • Wykończenie zabiegu aplikacją balsamu na całe ciało

Czas zabiegu: 90 min
Cena: 140 zł

 

Wyszczuplanie i modelowanie ciała poprzez stymulację prądem elektrycznym

Elektrostymulacja jest zabiegiem elektroleczniczym wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości. Pozwala na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku, poprzez przymocowane do danej partii mięśniowej elektrody. Zabieg wyszczuplający porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni. Stosuje się go w celu wywołaniu skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej oraz w celu poprawienia tofiki tkanek.

Podczas wykonywania zabiegu dąży się, aby wywołany skurcz mięśnia był jak najbardziej podobny do naturalnego. Używa się do tego celu serii impulsów, nadając im odpowiedni kształt, tzw. modulację. Efektem tego jest wywołanie skurczu tężcowego – bardzo podobnego do naturalnego.

Elektrostymulację stosuje się przede wszystkim w fizykoterapii, do mięśni uszkodzonych, w porażeniach i niedowładach typu wiotkiego. Tutaj zabieg ten ma na celu niedopuszczenie do degeneracji odnerwionego mięśnia, aż do momentu zregenerowania uszkodzonego nerwu obwodowego. Elektrostymulacja znalazła także swoje zastosowanie w kosmetologii. To zabieg poprawiający wygląd sylwetki, rzeźbi mięśnie, rozbija cellulit, spala tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu uzyskiwany jest skurcz mięśnia. Elektrostymulacja daje rewelacyjne efekty w połączeniu z aktywnością fizyczną objawiającą się systematycznymi ćwiczeniami, np. pływaniem czy bieganiem. Zabiegi z użyciem elektrostymulacji spotęgują działanie ćwiczeń fizycznych.

Zabieg elektrostymulacji jest zabiegiem bardzo popularnym wśród klientów dbających o sylwetkę, ponieważ widocznie poprawia tonus mięśni. Dzięki temu wzmacniany jest efekt ćwiczeń fizycznych, a także elektrostymulacja wzmacnia już rozbudowany garnitur mięśniowy.
Nowoczesne urządzenia kosmetyczne pozwalają na wykonanie kilku opcji zabiegowych, dzięki możliwości wyboru częstotliwości prądu impulsowego i programu odpowiedniego dla danego problemu jak np. na nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, zwiotczenie mięśni, zwiotczenie skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Epilepsja
 • Nowotwór
 • Przebyte niedawno operacje
 • Wczesny okres uszkodzenia mięśniowego (7-10 dni)
 • Choroby serca
 • Niewydolność naczyń krwionośnych
 • Gorączka
 • Stany zapalne skóry, uszkodzenia, podrażnienia skóry
 • Obecność metalowych elementów w ciele

Czas trwania: 45 min
Cena: 40 zł (wybrana partia)

 Karboksyterapia

To zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia “skórki pomarańczowej”.

Więcej

Arbuzowy zabieg nawilżający i redukujący cellulit

Owocowa przyjemność dla ciała i odżywcza uczta dla skóry – zabieg arbuzowy łączy kurację nawilżającą z intensywnym działaniem modelującym. Naturalną i skuteczną pielęgnację zapewnia zawarty w kosmetykach ekstrakt z arbuza. Dzięki jego dobroczynnym właściwościom rytuał zabiegowy służy głębokiej regeneracji oraz długotrwałej poprawie wyglądu i kondycji skóry.

Arbuz jest prawdziwym skarbcem mikroelementów i witamin, wypełnionym magnezem, potasem, kwasem foliowym i beta karotenem oraz witaminami C, A i B. Inspirując się właściwościami tego owocu eksperci stworzyli naturalny ekstrakt, który dzięki dużej zawartości składników aktywnych, kompleksowo zaspokaja różne potrzeby skóry suchej, zwiotczałej i dotkniętej problemem skórki pomarańczowej. To właśnie dzięki arbuzowi zabieg odbudowuje i chroni naskórek oraz jednocześnie utrzymuje optymalny poziom nawilżenia w głębszych warstwach. Likwiduje cellulit, odżywia, dotlenia komórki i poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco-drenujące. Działając antyoksydacyjnie i chroniąc przed działaniem promieni UV zapewnia pielęgnację skóry o każdej porze roku. W efekcie zabiegu skóra jest wzmocniona, uzupełniona w minerały, wygładzona, ujędrniona i uelastyczniona. Ponadto zabieg wykazuje działanie antyoksydacyjne i głęboko relaksuje.

Wskazania do zabiegu:

 • Suchość skóry
 • Wszystkie formy cellulitu
 • Skóra zanieczyszczona, niedotleniona z dużą ilością toksyn i złogów (np. palacza)
 • Utrata sprężystości i elastyczności skóry
 • Złe samopoczucie związane ze zmęczeniem i stresem

Etapy zabiegu:

 • Arbuzowy peeling całego ciała
 • Aplikacja arbuzowego serum na ciało
 • Nałożenie żelowej maski arbuzowej
 • 30 – minutowa sesja w kombinezonie – saunie na podczerwień
 • Wykończenie zabiegu aplikacją balsamu na całe ciało

Czas trwania: 90 min
Cena: 140 zł

 

 

Body Roller System – intensywna redukcja rozstępów i cellulitu

Nowy zabieg marki Clarena, dzięki zastosowaniu Body Roller System i Body Cocktail, zmniejsza rozstępy, a dodatkowo redukuje cellulit, poprawia jędrność pośladków, ud, brzucha i ramion. Swoją skuteczność zawdzięcza unikatowym składnikom aktywnym dosłownie ,,wrolowanym” w głąb skóry.

Body Roller System to rewolucyjne urządzenie w formie niewielkiego wałka, wyposażone w 1080 mikroigieł o długości 1,5 mm ulokowanych na 18 dyskach. Prowadząc wałek po powierzchni ciała, kosmetyczka wykonująca zabieg, tworzy w skórze mikronakłucia, przez które wprowadzany jest unikalny koktajl substancji aktywnych Clarena Body Cocktail. Preparat swoją skuteczność w redukcji rozstępów zawdzięcza synergicznemu działaniu dwóch kluczowych substancji: Body3 Complex – czyli połączenie masła shea, ekstraktu z nasion awokado i betonitu zmniejsza widoczność rozstępów, redukuje cellulit i ujędrnia skórę i Isocell Slim efektywnie wspomaga krążenie, detoksykację i stymuluje proces wyszczuplania. Wszystko dzięki naturalnej kofeinie zamkniętej w liposomach. Dzięki temu zabieg działa wszechstronnie – likwiduje rozstępy, dodatkowo ujędrniając skórę, zmniejszając cellulit i modelując sylwetkę. Dzięki temu zabieg działa wszechstronnie – likwiduje rozstępy, dodatkowo ujędrniając skórę, zmniejszając cellulit i modelując sylwetkę.

Technologia mikronakłuwania sprawia, że substancje zawarte w koktajlu mają możliwość głębokiej penetracji i lepszego wnikania w głąb skóry. Roller, dzięki zwiększonej powierzchni zabiegowej, poprawia dodatkowo absorpcję koktajlu i wspiera produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny.  Koktajl pobudza produkcję nowych struktur skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu mikronakłuwania zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Terapia zapewnia długotrwały efekt redukcji niedoskonałości i ujędrnienia. Zabieg posiada ponadto działanie antyoksydacyjne, zapobiegając destruktywnemu działaniu wolnych rodników i spowalniając procesy starzenia. Tytanowe igły, w które został wyposażony roller do ciała, zapewniają najwyższą jakość zabiegu i eliminują ryzyko alergii. Dla optymalnego efektu rekomenduje się wykonanie serii zabiegów (od 6-10 powtórzeń) w tygodniowych odstępach.

Etapy zabiegu:

 • Peeling wybranej partii ciała
 • Odtłuszczenie skóry
 • Aplikacja  koktajlu
 • Mikronakłuwanie
 • Aplikacja balsamu

Roller, którym wykonywane jest mikronakłuwanie, jest dezynfekowany po każdorazowym użyciu oraz przechowywany w oryginalnym opakowaniu z nazwiskiem i podpisem klienta, gdyż po pierwszym zabiegu przechodzi na jego własność.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • ciąża, laktacja
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych (antykoagulantów, Aspiryny)
 • alergie
 • cukrzyca
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • nowotwory
 • skłonność do bliznowacenia

Czas trwania: 60 min
Cena: I zabieg – 160 zł za okolicę
każdy kolejny – 120 zł za okolicę

 

Redukcja rozstępów 40% kwasem TCA

Wskazania do zabiegu:

 • rozstępy
 • przebarwienia skóry
 • trądzik pospolity (wykwity niezapalne i zmiany potrądzikowe)

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe
 • aktywne choroby zapalne skóry, np. AZS, wyprysk, łuszczyca, trądzik ropowiczy
 • aktywne infekcje bakteryjne
 • leczenie światłem
 • leczenie izotretynoiną
 • zabiegi chirurgiczne
 • kriochirurgia w ciągu ostatnich 6 m-cy
 • alergia na substancje złuszczające
 • świeże blizny
 • skłonność do keloidów
 • nałogowe opalanie

Czas trwania: 60 min
Cena: 130 zł

 

Kombinezon – sauna na podczerwień

To profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni (infrared, infrarouge), dzięki którym marzenie o idealnej i szczupłej figurze udaje się zrealizować w prawie każdym przypadku w naturalny sposób. Dzięki działaniu kombinezonu, przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu.
Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu, który poprzez układ krwionośny jest transportowany do wątroby. Jest to punktem wyjściowym umożliwiającym zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu. Poza pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zabieg z użyciem sauny przynosi także wiele innych korzyści.

REDUKCJA STRESU I ZMĘCZENIA
Prawdopodobnie najszybciej pojawiającym się efektem korzystania z systemu infrared jest relaks. Zaledwie kilka minut w delikatnym cieple kombinezonu – sauny, daje ogólny efekt masażu, kojąc nerwy i uspokajając mięśnie. Powoduje uczucie odmłodzenia i odnowienia zarówno ciała jak i umysłu.

USPRAWNIENIE UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO
Intensywne i regulowane ciepło sauny IR podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, wywołując sztuczną gorączkę (łagodna hipertermia). Gorączka jest naturalnym mechanizmem ciała, by wzmocnić i przyśpieszyć odpowiedź układu immunologicznego, co można zaobserwować w przypadku infekcji. Ten ulepszony system immunologiczny, połączony ze zwiększoną eliminacją toksyn i szkodliwych substancji poprzez intensywne pocenie się, zwiększa ogólne zdrowie i odporność na choroby.

USUNIĘCIE TOKSYN
Zwiększony poziom krążenia krwi pobudza gruczoły potowe, uwalniając zgromadzone toksyny i szkodliwe substancje. Codziennie pocenie się, pomaga odtruwać i oczyszczać ciało, ponieważ w ten sposób pozwala na pozbycie się zgromadzonych, wysoce toksycznych ciężkich pierwiastków i metali (ołów, rtęć, nikiel i kadm) jak również alkoholu, nikotyny, kwasu siarkowego i innych związków złożonych.

UŚMIERZENIE BÓLU I ZMNIEJSZENIE SZTYWNOŚCI STAWÓW
System kombinezonu – sauny pomaga obwodowym naczyniom krwionośnym rozszerzać się, przynosząc ulgę mięśniom i regeneruje delikatne zranienia tkanki. Mięśnie odprężają się najszybciej kiedy tkanki są ciepłe, uzyskując większą elastyczność i zasięg ruchu. Większość sztywności i bólów pojawiających się wraz ze starzeniem się, jest zmniejszona lub jest całkowicie wyeliminowana przy stosowaniu sauny.

SPALANIE KALORII. KONTROLA WAGI I REDUKCJA CELLULITU
Podczas, gdy Ty odprężasz się w delikatnym gorącu, Twoje ciało wykonuje w tym samym czasie ciężką pracę produkując pot, pompując krew i paląc kalorie. Według Dziennika Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego, „w pojedynczej sesji na saunie możesz spalić tyle samo kalorii, co wiosłując lub biegnąc przez 30 minut”. Sauna używana jest także w celu likwidacji cellulit. Jako że ciepło wytwarzane przez kombinezon jest  trzy razy bardziej intensywne niż w konwencjonalnych saunach, jest ona o  wiele bardziej efektywna w redukowaniu cellulitu.

POPRAWA TONACJI SKÓRY
Obfite pocenie się wywołane podczas sesji w kombinezonie – saunie usuwa głęboko osadzone nieczystości i martwe komórki skóry, zostawiając skórę rozpromienioną i nieskazitelnie czystą. Przyspieszone krążenie wyciąga na powierzchnię naturalne substancje odżywcze twojej skóry. Przyspieszone krążenie krwi również zmniejsza trądzik, egzemę, łuszczycę, łagodzi oparzenia, zmiany chorobowe i cięcia. Ponadto, otwarte rany leczą się szybciej, zmniejszając blizny.

PRZYSPIESZENIE KRĄŻENIA KRWI I WZMOCNIENIE SYSTEMU SERCOWO – NACZYNIOWEGO
Podczas gdy ciało zwiększa produkcje potu, aby ochłodzić się, twoje serce pracuje mocniej pompując krew w większym tempie, by podwyższyć krążenie, uzyskując korzyści ciągłego ćwiczenia. Tempo bicia serca, wydajność sercowa i tempo metaboliczne wzrastają, podczas gdy ciśnienie rozkurczowe krwi obniża się, w ten sposób podwyższając ogólną sercowo – naczyniową kondycję.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Menstruacja
 • Przyjmowanie leków na receptę (kontakt z lekarzem przed zabiegiem)
 • Zahamowanie czynności nadnerczy
 • Stwardnienie rozsiane
 • Infekcje dentystyczne
 • Implanty chirurgiczne
 • Skaza krwotoczna

Czas trwania: 40 min
Cena: 70 zł

 

Ujędrniająco – antycellulitowy masaż próżniowy całego ciała

Lipodermologia, czyli masaż próżniowy, to doskonała metoda walki z cellulitem i zbędnymi centymetrami. Terapia próżniowa jest niechirurgiczną alternatywą pomagającą rzeźbić ciało, która pozwala pozbyć się niechcianych kilogramów, a także uporczywej „pomarańczowej skórki”. Główną ideą działania urządzenia jest pobudzenie mechanizmów skóry, w celu oczyszczenia organizmu oraz pozbycia się złogów tłuszczu.

Najważniejsze efekty terapii próżniowej to modelowanie kształtu ciała i zmniejszenie jego objętości poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w najgłębszych pokładach, usprawnienie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz poprawa jędrności, elastyczności i miękkości skóry. Zabiegi z wykorzystaniem terapii próżniowej pozwalają w krótkim czasie uzyskać szybkie i widoczne efekty.

Czas trwania: 50 min
Cena: 80 zł

 

Push up piersi

Polega na modelowaniu biustu i dekoltu za pomocą aparatu do lipodermologii. To specjalistyczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd biustu, który stymuluje delikatne tkanki piersi do rewitalizacji i odnowy. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Masaż próżniowy wykonywany jest za pomocą specjalnych nakładek, które umieszczane są na biuście. Ten delikatny i przyjemny zabieg poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Szczególnie polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia, po karmieniu piersią oraz gwałtownej utracie wagi.

Czas trwania: 30 min
Cena: 40 zł

 

Podniesienie i ujędrnienie pośladków

Zabieg, poprzez masaż ssący (rytmiczny), znacznie poprawia kondycję pośladków. Po nałożeniu plastikowych nakładek na partie ciała, które pragniemy modelować aparat delikatnie zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce. W rezultacie następuje wzrost mikrocyrkulacji i objętości partii ciała poddanych masażowi. Masaż działa zarównano na tkanki jak i mięśnie. Wykorzystywany jest głównie w celu modelowania pośladków i zwiększenia ich objętości.

Efekty zabiegu:

 • Lift, czyli podniesienie pośladków
 • Ujędrnianie i modelowanie pośladków
 • Zwiększenie objętości oraz poprawienie pośladków (polepszenie odżywienia tkanek)
 • Wzmocnienie mięśni (stymulowanie mikrocyrkulacji).

Czas trwania: 30 min
Cena: 40 zł

Nasz Facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook'u i polubienia naszego profilu.

Nowości

Zobacz co nowego pojawiło się w ofercie salonu.

Napisz do Nas

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub w przypadku jakichkolwiek pytań.

Facebook